Jdi na obsah Jdi na menu
 


VyVolený Honza Szenteczký se pokusil do vily propašovat marihuanu. Chytli jej, a tak ho teď čeká těžký absťák. Honza je pijan a násilník.

„V dětském domově byl asi tři roky,“ řekla SuperSpy exkluzivně bývalá vychovatelka, která si nepřála být jmenována. „Šel do dětského domova proto, že jeho matka byla duševně chorá a otec spáchal sebevraždu.“

Ve vile VyVolených se v přímém přenosu TV Prima pohybuje od sobotního večera bez alkoholu a drog, na které je zvyklý. „Zesílili jsme ostrahu,“ řekli SuperSpy lidé ze štábu. Honza je prý schopen napadnout své spolusoutěžící.

Ve vile je alkohol jen za odměnu, drogy nejsou povoleny. Kouřit se smí jen venku na terase.

HONZA  odmítal jít k psychologovi, protože se prý bál, že zdědil po matce schizofrenii. Jeho otec spáchal sebevraždu

Vladko se stal VyVoleným!

VyVolený Vlado Dobrovodský

VyVolený Vlado Dobrovodský

Pondělí 12.12. 2005, 14:00

Prvním vítězem první reality show VyVolení se stal sympatický Vladko Dobrovodský (27)!

Po včerejším vyčerpávajícím finále soutěže se novopečený milionář Vladko zatím jen opatrně rozkoukává. Dnes dopoledne poskytl rozhovor Luboši Xaveru Veselému v jeho rozhlasové show. Při té příležitosti se i Super.cz podařilo položit Vladovi několik otázek.

Vlado se nám svěřil, že od včerejšího večera vůbec nespal. Poté, co se konečně dostali s přítelem Robertem do hotelového pokoje si zbytek noci jen povídali, a že bylo o čem. Z vily víme, že se Vladko bojí výšek, takže zážitkem pro něj byl i jeho první let v životě, který absolvoval dnes brzy ráno na trase Bratislava - Praha. "Já nevěděl, jestli mi dříve prasknou ušní bubínky nebo se pozvracím," svěřil se nám ještě rozechvělý Vlado.

Zeptali jsme se Vladimíra na jeho názor na několik bývalých spolubydlících z vily VyVolených. Velkorysý Vlado by jim chtěl všem udělat radost tím, že je pošle na dovolenou, kterou vyhrál! Pokusí se to nějak zařídit, ale on sám s ostatními jet určitě nechce.

Na otázku, proč se ke konci soutěže změnil dříve tolik vřelý vztah mezi ním a Michalem, Vlado odpověděl: "Prostě mě štvalo, že když Michal vidí něco, co se mu nelíbí, nereaguje na to a nechává si to pro sebe. A taky samozřejmě zafungovala "ponorka". Lezlo už nám prostě všechno na mozek."

Dalším Vladovým spoluhráčem, který se výrazněji vryl do jeho srdce, byla kontroverzní Regina. Všichni jsem si mohli všimnout jejího povýšeného postoje při včerejším přímém přenosu ze slovenského studia. Vlado samozřejmě vše zaregistroval. Prohlásil, že si nejdřív musí zjistit z novin, co o něm Gina říkala a také je zvědavý na záběry z vily. "Regina mi připomíná jedno mé životní období a také si pamatuji kolik jsme toho spolu prožili v dobrém a na ostatní se snažím zapomenout."

Vlada dodnes velmi mrzí "palec", který dal Wendy. Útěchou mu je, že to nakonec stejně rozhodli diváci. Na Wendinu novou image s prodlouženými vlasy si pomalu zvyká.

K Petru Zvěřinovi měl vítěz VyVolených jen jedinou poznámku: "Jsem rád, že jsem mu to natřel!", směje se.

Ze slovenských VyVolených mu nejvíce přirostl k srdci svalovec Tony. "Když se na něj podíváš, vidíš horu svalů a přísný výraz v obličeji. Pod tím vším je ale velmi milý člověk s obrovským srdcem. Držím mu palce, aby to na Slovensku vyhrál právě on!"

Ze své obrovské popularity má Vladimír trochu strach. Neví, s jakou reakcí lidí má počítat, trochu se bojí chodit po ulici sám. "Chci se chovat jako dříve, ale bez Roberta na ulici asi nevylezu. Já stejně nikdy nikam moc nechodil, takže to pro mě nebude zase až taková změna."

Vlado Dobrovodský dokázal téměř nemožné. Z osmi tisíc přihlášených uchazečů se právě on stal tím jediným VyVoleným a vítězem cen za úctyhodných jedenáct miliónů. Fanoušci ho zbožňují a to "jen" díky jeho povaze, otevřenosti a možná i té jisté dávce výbušnosti.

 

VyVolený Vladko: Musím se postarat o mámu!

Čerstvý milionář strávil první noc na svobodě v objetí se svým milujícím přítelem Robertem Votrubou

Čerstvý milionář strávil první noc na svobodě v objetí se svým milujícím přítelem Robertem Votrubou

 

Středa 14.12. 2005, 08:00

"Vím, že chci teď co nejvíc času trávit s Robertem," svěřil se čerstvý milionář Vladko Dobrovodský (27).

Vladko si je jistý svou láskou k Robertovi. "Chtěl bych s Robem žít v ústraní. Ale vím, že to bude těžké. No, vlastně určitě to nepůjde," přiznal krátce po svém vítězství Vladko.

Milenec

Robert Votruba (28) se s Vladkem seznámil před rokem na inzerát v jednom gay časopisu. Od té doby až do Vladkova nástupu do VyVolených jejich láska jenom kvetla.

"Vladka nade vše miluji a nemohu se dočkat, až se vrátí domů. Chtěl bych ho požádat o ruku," říká Robert, který pevně doufá v jejich společnou budoucnost.

Máma

Vladko si teď dal za úkol postarat se hlavně o svou maminku.
"Máma za ty čtyři měsíce strašně sešla. Je ztrhaná a vypadá minimálně o deset let starší," tvrdí sympatický Vladko. "V první řadě ji musím dát do pořádku a probrat s ní spoustu věcí," dodává.

Během Vladkova pobytu ve vile se o paní Singerovou (maminka) v rámci možností staral Robert. "Když měl Vladko Duel, tak bydlela u mě v Praze. Myslím, že spolu dobře vycházíme," míní Robert Votruba.

Miliony

Asi největší zlom ve Vladkově životě bude rychle nabyté bohatství.
"Věřím, že zůstanu svůj. Do bývalé práce se sice už asi nevrátím, ale chtěl bych studovat třeba historii," říká Vladko, který za vítězství ve VyVolených získal jedenáctimilionovou výhru.

Jednou z cen byl i poukaz na čtyři dovolené v hodnotě 600 tisíc korun. "Svou dovolenou bych chtěl věnovat všem děckám (exVyVoleným). I když si to někteří nezaslouží, tak přesto bych byl moc rád, kdyby jeli všichni," prozradil milionář.

Co udělá s roční apanáží 3,6 milionu korun, zatím netuší. Ale terénní auto v hodnotě jednoho milionu bude zatím řídit Robert. "Řidičský průkaz sice mám, ale od roku 1998 jsem neřídil. Takže raději nebudu riskovat," směje se. Když se Vladko dozvěděl, že byt za pět a půl milionu dostane až za dva roky, tak myslel, že je to žert.

Závist

Během finálového večera šlo jen těžko přehlédnout závistivé pohledy některých exVyVolených. Vladkovo vítězství nejhůř nesl Petr Zvěřina a striptérka Regina Holásková.
"A je to v pr..... Do poslední chvíle jsem věřil, že Kudrnáč nevyhraje," prohlásil po finále naštvaně Zvěřina.
"Petr je jediný z vily, s kým se nikdy dobrovolně nesejdu. Pro mě je to falešný člověk," říká Vladko

VyVolené napadl virus, Michal ztrácí půdu pod nohama

 

Vladko tentokrát chytnul virus.
 

Do reality show VyVolení, která se koná v bratislavské vile společně v české i slovenské mutaci, zasáhl v sobotu dosud nečekaný protivník - střevní virus. A je to tedy průs...r. Jindříšek dostal "břišní chřipku", Katka dokonce "třasavku", Tony křeče v žaludku. Bakterie se smějí, nejhůře na tom byla Slovenka Linda.

5.12. 2005 09:56

PRAHA - Linda šla za dva dny na záchod snad víckrát než všichni ostatní obyvatelé od spuštění soutěže. Její rekord v běhavce možná napíšou do Guinessovy knihy rekordů, pokud si Míša dělal správně čárky. A jelikož neštěstí nechodí po horách, ale po Vladovi, tak tenhle útok bacilů odnesl (vedle záchodu) asi nejvíc zase náš kuchař z Brna.

Nicméně špatně se udělalo většině soutěžícím, jen Michala rozbolela čelist - asi už toho všeho má plné zuby. Jindra marně vzpomínal, jak to vypadá, když proběhne "velká" podle obvyklého plánu a učil se nové rčení: "čistota půl zdraví" a "na tohle fakt nemám žaludek". Vinu za frontový útok bacilů lze svalit na páteční klobásky nebo na stav hygieny ve vile či na prozřetelnost, která téhle televizní zábavě (podle ohlasů z církve) nepřeje.

Úkol to asi tentokrát vážně nebyl. Jinak je štěstí, že v soutěži už není Regina, tu by asi z bacilů v soutěži rovnou kleplo. Diváci nedělního sestřihu získali zase novou zkušenost s televizní zábavou a chtělo to pevné nervy a fakt silný žaludek. Mohli se podívat na často zapovězený a většinou neukazovaný záchod a dozvěděli se leccos o aktuálním stavu stolice VyVolených - byla nějaká moc řídká. Tak blahopřejeme, že se to postupně zlepšuje a že VyVolení nakonec vítězí.

Lazaret ve vile

Ale život je svině a někdy i průjem, na přetřes přišlo i to, že některým nervákům, samozřejmě víme, o kom mluvím, to trvalo, než se z kraje hry zbavili nervů a zvykli si provádět potřebu (dokonce i s maskotem pro štěstí) před kamerami. Z celé show se nyní na chvíli stala Nemocnice na kraji Bratislavy, kde jste ale neviděli moc z chirurgie a ortopedie, ani to seriálové erotické jiskření mezi doktory, sestřičkami a pacoši.

:. Riško a Janka, láska mezi sněhovými vločkami nebo jen pár prasečinek ve vile? Foto: Archiv Prima TV

Hra v reality show byla ale vážně ochromena, nikdo neměl chuť na úkoly. Vila připomínala lazaret, v němž jediní zcela zdraví Riško, Luis a Jana na sebe navlékli záchranářské vesty a hráli si na ošetřovatele a pečovatele. Mohli se skoro přetrhnout a nikomu nebylo co závidět, zvlášť když nastala dezinfekce vily. Jinak televize konečně udělaly pořádný nákup taky jednou v obchodě se zdravou a dietní výživou, po debužírování a alkoholu přišla řada na suchary a piškoty.

Vladko si naopak zvedal morál nejenom endiaronem, ale i tím, že na Janu vybafl svou známou fintu: "My se na sebe můžeme koukat a smát, ale že je mezi nimi zeď, že jo?," popíchl ji lišácky. A hned se usmál na svět veseleji. Vladko si už poslední dobu nedává tolik pozor a mluví hodně o výhře. Cítí šanci a brousí si na ni zuby. Ovšem světě drž se, poprvé v životě hodil i přátelský hovor s Jindrou.

Koho nemáte upřímně rádi

Páteční program byl jinak věnován upřímnosti, soutěžící si měli nají toho, koho nemají rádi, a pořádně mu to vytmavit. Vladko se pustil, jak je nyní jeho zvykem, do Luise, který už ztrácí kvůli němu svou pozitivní energii a začíná se čertit a vztekat. Vladko mu vyčítá, že neřekne nikdy pravdu, aby se zalíbil, "že je vyčůranej a že Freud je proti němu hadr" - to třetí přirovnání jsem nepochopil, ale asi má chudák nějaké neblahé zkušenosti s psychiatrií a čůráním (fakt je, že psychiatři jsou často pěkní kanci a zvrhlíci) či si plete Freuda s Marxem a slavným čůrajícím chlapečkem v Bruselu.

Příliš sympatií u naší hvězdy reality show nemá ani Rocky, který si myslí, že "Vladko se začne vtírat do zadku, když vidí fyzicky silnějšího člověka" (myslel Tonyho) - ale to bylo vůči Vladkově orientaci hodně necitlivě řečeno. Navíc Vladova síla je jinde než ve svalech. Rocky by mohl otročit denně ve fitku, ale stejně by mu to bylo prd platné - i když slovo prd je nyní v nemocné vile zakázané.Nicméně ocitnout se pod Vladimírovou palbou, to je jako být obklíčen v noci v průchodu a snažit se usmlouvat odchod domů se ctí, když už ne s plnou peněženkou. Vlado by nedovedl "pohodlně chodit a dokola se na ostatní smát hahaha i hihihi, radovat se a předstírat, že všechno je v pohodě," když má ty svoje stíhy. 

Linda měla utěšovat Vladka

Michal Vladovi už jedovatě poradil, ať se těma prachama udáví, jenže bojím se, že na ně asi sám "had" neustále myslí více, než je zdrávo. A kandiduje na titul Křivák roku, který bude vyhlašovat Vlado příště u tabule. Myslím, že lidové publikum mu už dá konečně za pravdu. Naši VyVolení sice unikli ponorce ve čtyřech v pěti lidech, slovenští kamarádi pro ně znamenají velké oživení, nicméně vše je při starém, Michal vyjíždí po Jindrovi a posmívá se Kačence, sladké, roztomilé a úplně hloupé princezně. Sympatické je, že Jindra se nedá a aspoň se snaží mu vzdorovat. Tuhle se ho zeptal, proč je takový hrubý a co mu kdo udělal. A potom na něj vypálil: "Neboj se, všechno dobře dopadne!"

:. Byl by Jindra úspěšným hercem, jak si přeje? Foto: Archiv Prima TV

Chvíli pekelné samoty si naopak Vladko zpříjemňuje s Lindou. Spát vedle Kačenky prý není ono, zato Linda je takový klučičí typ a připomíná mu Robíka (nejspíš když ten si nasadí falešná prsa a paruku, jinak mi to hlava nebere). Na příkaz štábu jí dal erotické pomůcky - venušiny kuličky, které se hned Linda s Lenkou učily dámsky aplikovat - když pochopily, že nejde ani o chrastítka, ani o velké pilulky na spaní. Robíkovi asi musí jít dobře také show ve sprše s mokrým tričkem, neboť v tom hlavně Linda excelovala.

S Lenkou ukázaly, že slovenské holky nejsou "naozaj hambivé", za chvíli letělo tričko dolů a obě rozjely erotický tanec, který si na místě režíroval sám amatérský pornobaron Jindra. Pokud mu nevyjde ta vytoužená herecká kariéra, aspoň dal o sobě vědět, že má sklony k režii. V tu chvíli musel mít pocit, že nakoukl do ráje, ani mu nevadilo, že opálené Slovenky pouze v tangách neservírovaly nektar a nehrály na flétny. Ale hlavně že se nemravně dotýkaly! No ty holky v ráji se mají ještě co učit!

To v Kačence hrklo a málem si vylila kolu i s popcornem do klína z toho filmu, když v obýváku celou show v televizi - a vedle toho ještě pět nadržených a blažených chalanů. Kupodivu už v ničem nevypadali jako ti dva Kenové, co si v jejím v pokojíčku hráli s dalšími panenkami, hlavně s Barbie, a čekali, až jim Kačenka ušije nové trendové hadry. Ani Rocky už neměl takovou nevinnou dušičku, jako spíš vyvalené oči.

Vlado má ovšem jasno. Linda by si měla vzít jeho (to je asi vtip) nebo Jindřiška. Vedle gruntu a zvířectva má prý traktor dokonce i mezi nohama a to by se Lindě mohlo líbit, přidal se  Tony - on totiž nejen drsně vypadá, ale má takový i humor. S Vladem si jinak rozumí, dovedou si spolu povídat nejenom o prasárnách a politice, ale řešit i česko-slovenské historické velmocenské ambice. Tony s Vladem mají jedno společné, nestydí se za to, jací jsou, a rádi to dávají druhým sežrat. Vladko mluví hodně rychle, Tony zase hodně nahlas, mohli by dělat televizní show, něco jako "Na ostří nože" nebo "Stresy a pěst pro tebe."

:. Tohle už je minulost, Lenka musela vilu VyVolených o víkendu opustit. Foto: archiv Prima TV.

Slovenských VyVolených je o jednoho méně, neboť v sobotním duelu Tony vyřadil Lenku, na kterou je toho poslední dobu fakt hodně. Samé zklamání. Napsala i své nešťastné lásce Rockymu dopis na rozloučenou. Opožděně jí v něm dochází, že vila není místo na vztahy, trochu jí to trvalo, teď aby pozdě bycha (anebo co to vlastně) honila.

ExVyVolená Regina: Vykopla ho z bytu!
Regina poznala Speedyho před půl rokem. Žili spolu v jejím bytě

Regina poznala Speedyho před půl rokem. Žili spolu v jejím bytě

 

Úterý 15.11. 2005, 08:00

Regina Holásková (27) z VyVolených řádí i na svobodě jako tajfun.

Teď vyhodila svého milence Speedyho z bytu. Navíc je prý úplně bez peněz.

"Mezi námi to skončilo už na té její uvítací party v Mecce. Regina si o sobě myslí, že je velká hvězda a ostatní jí nesahají ani po kotníky. Z té slávy se jí strašně zamotala hlava," prozradil SuperSpy dýdžej Speedy, který je z chování své bývalé partnerky šokován.

"V pondělí mě vystěhovala. Dokonce mi vyčetla, že jsem jí tam nechal bordel... No, jsem přece jen chlap," říká Speedy.

"Zatím bydlím u matky, ale hledám si něco v Praze. Chtěl bych si tam najít práci a něco dokázat, aby Regina viděla, o co přišla," říká. "Regina je panovačná, namyšlená až schizofrenní. Takhle hnusně se chovala na začátku našeho vztahu, ale pak jsem ji změnil," dodal.

"Speedy byl můj milenec, ale ne stálý přítel, jak tvrdil v médiích. Myslím, že se chce díky mně zviditelnit. To se ale chlapeček přepočítal," rozčiluje se bývalá tanečnice a striptérka, která se zřejmě ke svému povolání bude muset brzy vrátit.

Speedy bydlel v Reginině brněnském bytě půl roku.

Výhra

Jedním z darů pro odpadlíky z vily je i šek na devadesát tisíc od sázkové kanceláře Tipsport. Každý exVyVolený musí pět tisíc vsadit na celkového vítěze a pět tisíc na toho, kdo vypadne jako další. Zbytek částky dostanou po skončení reality show.

Regina si vsadila na vyřazení Wendy a vyhrála osm tisíc korun, které si měla včera vyzvednout v pražské pobočce, kde sázela.

Zřejmě už ale neměla peníze ani na cestu, protože si svou výhru vyzvedla přímo v Brně.
"Ano, je to pravda. Hodinu před plánovanou akcí zavolala, že to ruší," dozvěděli jsme se od tiskové manažerky z televize Prima Ireny Maňákové.

Regina má zřejmě pořádně hluboko do kapsy, jinak si její rychlé vybrání výhry nelze vysvětlit.
(mr)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vlado

(zaneta, 8. 6. 2007 19:06)

vlado,byl jsi ve vyvolenych borec a verim,ze jsi i ted.fandila jsem ti,posilala hlasy a stala pri tobe,aby jsi vyhral a taky vyhral.vsichni ucasnici,ktere byly s tebou ve vile,jsou jen pouhy nesmysl na tomto svete i kdyz nikdo v dnesni dobe neni dokonaly.jinak ti drzim palce a bud takovy jaky jsi ted.ahoj

REgina Holásková .

(kateřina novosadová, 30. 5. 2007 19:43)

Regína Holáskova byla moje nejlepší člověk ve vivoleních´.Je nejlepší.

nema¨m

(Lenka, 27. 3. 2007 18:48)

proc tam jsou slovaci